29-07-2022

Інструктори ЗЦТКЕСУМ провели майстер-клас для дітей з табору з денним перебуванням, що діє на території Боздоського парку відпочинку і дозвілля

Закарпатський центр туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді завжди радо співпрацює з іншими організаціями соціального, навчального та розвивального напрямку.

28 липня 2022 року інструктори ЗЦТКЕСУМ провели майстер-клас для дітей з табору з денним перебуванням, що діє на території парку відпочинку і дозвілля Боздоський. Цей літній табір "Щасливе дитинство" організували і проводять при Святотроїцькому храмі, що розташований у Боздоші.

 Вихователі літнього табору Наталія Міськова і Олена Шестакова стали ініціаторами співпраці з ЗЦТКЕСУМ.

Цього разу майстер-клас для відвідувачів літнього табору провів молодий педагог Закарпатського центру туризму Олександр Самсонов.

Дітки мали змогу ознайомитися з азами пішохідного туризму, пройти невеличку мотузкову дистанцію: траверс, паралельні мотузки, навісну переправу, горизонтальний маятник. Вперше в житті юні туристи випробували індивідуальну страхову систему і розкладали намет, зав'язували перші вузли і відчували себе справжніми першовідкривачами та мандрівниками.

Подібні заняття дають можливість долучитися до туристичної справи, набути нових вмінь та навичок і, звичайно ж, популяризують туризм в краї.

Захід відбувся святкового дня, коли вся Україна відзначала День Державності України, святого Володимира – хрестителя Руси-України.

Всі учасники майстер-класу з цікавістю провели час і набули нових для себе навичок і вмінь. ЗЦТКЕСУМ завжди готовий до подібної співпраці.

А святкового дня Державності України хочеться додати тільки одне: БОЖЕ, ЗБЕРЕЖИ НАШУ НЕНЬКУ вільною, незалежною, соборною і неділимою!  Дай сили її воїнам-миротворцям! Вбережи від війни і інших напастей дітей її!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Перегляд матеріалів в Facebook