26-03-2021

ІI тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу»

II тур Конкурсу проводить Український державний центр національно-патріотичного виховання краєзнавства і туризму учнівської молоді спільно з Миколаївським обласним Центром національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді за підтримки та сприяння Департаменту освіти і науки та Управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної держадміністрації.

Конкурс проводиться з метою виховання в учнів любові до рідного краю, бережливого ставлення до історії, духовної спадщини українського народу, природного довкілля; розвитку музейної справи в загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних закладах освіти.

24 березня Український державний центр національно-патріотичного виховання і туризму проводив Всеукраїнський конкурс "Край, в якому я живу". 55 юних екскурсоводів шкільних музеїв із 24 областей України та м.Київ онлайн представляли музеї своїх навчальних закладів. Конкурс проходив у трьох номінаціях: військово-історичні музеї, історичні та природничі, технічні, галузеві.

Ерік Пилип, учень Тур'є-Реметівського ЗЗСО (7 клас), достойно представив Закарпаття, зокрема краєзнавчий музей Тур'є-Реметівського ЗЗСО (керівник Пилип Е. Е.) і виборов ІІІ місце у секції "Історичні музеї".