16-06-2020

Гуртківці ЗЦТКЕСУМ здійснили триденні навчально-тренувальні збори в різних куточках Закарпатської області

Із 10 по 13 червня 2020 року вихованці Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді під наставництвом завідувача організаційно-масового відділу Андрія Петровича Більце та керівника гуртків Юлії Ігорівни Більце здійснили навчально-тренувальні збори у селі Кам’яниця Ужгородського району. В спортивному заході взяли участь дев’ять вихованців гуртків «Спортивне орієнтування» та «Етнографічне краєзнавство», де керівник Юлія Ігорівна Більце, та дев’ять хлопців і дівчат, котрі відвідують гурток «Спортивне орієнтування» під керівництвом Андрія Петровича Більце. Діти з задоволенням виконували всі поставлені завдання, подолали визначений маршрут, відпрацювали і вдосконалили навички , здобули нові знання та приємно й весело провели час в чудовій атмосфері серед зеленої квітучої природи. Під час таких заходів, окрім власне спортивних навчально-тренувальних аспектів, також присутні елементи екологічного та патріотичного виховання.

В іншому куточку Закарпатської області, в урочищі Ставліш, що на Іршавщині, в цей же період, з 10 по 13 червня, пройшли навчально-тренувальні збори вихованців гуртка «Пішохідний туризм» в кількості дев’яти осіб під керівництвом керівника гуртків Дутки Мар’яни Михайлівни. Юні спортсмени  закріпили на практиці вміння та навички, здобуті впродовж навчального року, оздоровились і набрались позитивних емоцій  та яскравих вражень.

10-11 червня на Перечинщині дев’ять юних патріотів України, вихованців гуртка «Козачата», під керівництвом керівника гуртків Оксани Володимирівни Пецкович у с. Новоселиця, в урочищі  «Білий камінь» під час навчально-тренувальних зборів робили акцент на практичному застосуванні теоретичних навичок, які дітки отримали під час занять у гуртку впродовж навчального року.

Хоча погода під час навчально-тренувальних заходів і приносила дощові сюрпризи,  загалом усі гуртківців дуже задоволені активно проведеним часом. Радісні емоції та гарний настрій, яскраві враження, товариські стосунки, здобутий неоціненний досвід виживання в природі залишили далеко позаду втому, тож дітки з нетерпінням очікують на нові спортивні пригоди.