05-08-2019

Гуртківці ЗЦТКЕСУМ здійснили одноденний похід

2 серпня 2019 року вихованці гуртка „Козачата” (керівник Пецкович О.В.) Закарпатського центру туризму здійснили одноденний похід по території Перечинського району. Під час походу діти роздивлялися природу рідного краю, називали дерева, квіти, які траплялися по дорозі. Ліс зустрів гуртківців привітним затінком. Сотні відтінків зеленого кольору відкрилися перед дітьми. Все свіже, яскраве.

Під час подорожі учні ознайомилися з лісівничими професіями, дізналися, з чого починається ліс: як заготовляють насіння дерев, вирощують сіянці, хто його садить, доглядає, охороняє, для чого вирощують ліс і що виготовляють із деревини. Керівники походу провели з гуртківцями різноманітні ігри, конкурси та змагання.

Ліс – це багатство й краса нашої рідної землі. Кожен з нас не уявляє свого життя без чарівного світу природи – розлогих ланів, тінистих лісів, повноводних річок і чистого блакитного неба. Зберегти цей дивосвіт для себе, для нащадків, обов’язок кожного мешканця нашої чудової планети – Земля.

Завдяки проведенню пізнавальних ігор та ознайомленню з природою під час походу діти дізналися нове і корисне про ліс, навчилися берегти і шанувати навколишнє середовище, гарно відпочили.