26-01-2022

Гуртківці ЗЦТКЕСУМ взяли участь у навчально-тренувальних зборах із зимових видів спорту

22-23 січня 2022 року вихованці різних гуртків Закарпатського центру туризму під наставництвом завідувача організаційно-масового відділу Більце Андрія Петровича взяли участь у навчально-тренувальних зборах з місцем дислокації лісовий масив „Шахта”. Впродовж двох днів 15 гуртківців ЗЦТКЕСУМ з гуртків «Спортивне орієнтування», «Юні туристи-краєзнавці», «Спелеотуризм» відпрацювали і вдосконалили навички катання на бігових лижах різними методами, здобули нові знання, навчились долати підйоми й спуски складними способами та приємно й пізнавально провели час в чудовій атмосфері. Під час таких заходів також присутні елементи екологічного та патріотичного виховання молоді.

Юні спортсмени Закарпатського центру туризму долали щодня лісовими стежками близько 10 кілометрів, брали затяжні підйоми і спуски, не обійшлось і без падінь, але щоразу з посмішкою молоді лижники підіймались і продовжували маршрут.

Підготовка проходить також у рамках відбору в збірну команду ЗЦТКЕСУМ до всеукраїнських змагань з лижних видів спорту. Найкращі та найсильніші гуртківці будуть мати честь представляти на всеукраїнських змаганнях не тільки Закарпатський центр туризму, а й місто та область.

Побажаємо юним спортсменам успіхів та наснаги у тренуваннях, міцного здоров’я й сил у всіх починаннях.  Цікаві зустрічі-тренування у зимовий період тривають.