15-10-2019

Гуртківці ЗЦТКЕСУМ вшанували пам’ять захисників України

 12 жовтня 2019 року вихованці гуртка історичного краєзнавства (керівник Мазур В.Б.) відвідали Пагорб Слави в Ужгороді з нагоди Дня захисника України.

Мета заходу – вшанування пам’яті героїв, які віддали свої життя за незалежність та державний суверенітет нашої держави в боротьбі проти російських окупантів, виховання у школярів патріотичних почуттів, поваги до захисників України.

Керівник гуртка ознайомив вихованців з короткою історією російсько-української війни, розповів про окремих героїв цієї війни, похованих на Пагорбі Слави.

Гуртківці принесли квіти та поклали їх на могили воїнів, які загинули на Сході України за роки російсько-української війни. Зокрема,  на могили майора Д. Георгієва, солдатів О. Попадинця, С. Мартина, які служили в 128-ій гірсько-піхотній бригаді, що дислокується на території нашої області. Також вшанували пам’ять „кіборга” Ігоря Розлуцького, що загинув, захищаючи Донецький аеропорт. Вихованці центру туризму  поклали квіти до могили Давида Гамсахурдії – грузина, який віддав життя за свободу України, вшанували пам’ять солдата Олександра Капуша (випускника Ужгородської ЗОШ 19)  та відомого громадського діяча нашого міста Віталія Постолакі.