25-09-2019

Гуртківці Закарпатського центру туризму змагалися у Кубку України з велосипедного туризму

Вже втретє гостинна Кіровоградщина зустрічає на своїй землі юних спортсменів-туристів України. Цими днями в період з 19 до 22 вересня проходив Кубок України серед юнаків і юніорів з велосипедного туризму в приміській зоні міста Кіровограда. На цих змаганнях також була представлена команда Закарпатського центру туризму, яка складалась із гуртківців керівників гуртків Більце А.П та Монич О.О. Попри всі негаразди та труднощі сьогодення на ці захоплюючі змагання зібрались команди майже зі всієї України – Харківщини, та Харківської області, Кіровоградщини, Вінничини, Сумщини, та Закарпатщини, що дозволило цьогорічним змаганням стати одними з наймасовіших за всю історію кубку.

Учасникам змагань було запропоновано добре знані затятим велосипедистам дистанції: «Велоралі» (командні змагання), «Комплексна дистанція» (дистанції «Фігурне водіння велосипеду», «Тріал») – особисті-командні змагання.

Надвечір 19 вересня на базі Кіровоградського центру туризму відбулось урочисте відкриття змагань за участю почесних гостей з українського держаного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, обласної державної адміністрації, міської ради та інші. Вранці наступного дня велосипедисти пізнали на собі весь захват і складність перших дистанцій вдало підготовлених організаторами змагань – тріалу і фігурної їзди. Наступного дня учасників чекали не тільки технічні етапи, а й перевірка на витривалість – велоралі протяжністю 41 кілометр. Саме це випробування і визначило переможців кубку – перше місце посіли представники Вінницької області, на другому місці опинилась команда з Харківщини, а третє місце завоювала– команда Сумської області. Наші вихованці Закарпатського центру туризму посіли шосту позицію.

Урочисте закриття змагань пройшло ввечері 22 вересня на території Кіровоградської центру туризму, де учасники змагань отримали свої нагороди у виді кубків грамот та медалів.

Наразі наші гуртківці повернулися додому з новим досвідом та вмінням, знайомствами. Попереду ще багато змагань до яких будемо готуватись.

Бажаємо успіху, наснаги та гарних тренувань.