11-10-2021

Гуртківці Закарпатського центру туризму взяли участь у Всеукраїнському військовому забігу, який був присвячений Дню захисників і захисниць України

10 жовтня 2021 року в м.Ужгород відбувся Всеукраїнський військовий забіг, присвячений Дню захисників і захисниць України. Гасло спортивно-патріотичного заходу – «Заради єдності, заради перемоги, заради кожного з нас!». Гуртківці Закарпатського центру туризму в цьому забігу підтримали наших воїнів – захисників України, які обороняють нашу державу, щоб був МИР та СПОКІЙ! Вихованці гуртка «Спортивне орієнтування», котрих навчають досвідчені педагоги, завідувач організаційно-масового відділу Андрій Більце та керівник гуртків Юлія Більце, вибороли призові місця. До речі, Андрій Петрович – учасник АТО 2014-2016 років, власним прикладом показує своїм вихованцям силу духу та звитягу в прагненні до перемоги.

Тож на дистанції 2 км серед юнаків: І місце – Суботін Анатолій, ІІ місце – Халахан Олександр, ІІІ місце – Ур Олександр. На дистанції 2 км серед жінок: ІІ місце завоювала мати вихованки ЗЦТКЕСУМ Наталія Піскова, яка бігла за військову частину та підтримувала своїх співвітчизників. ІІІ місце – Ковальова Юлія. Серед дівчат на 2-кілометровій дистанції І місце посіла Ковальова Емілія. 5 км серед юнаків: І місце виборов Семйон Богдан.

Щиро вітаємо наших призерів-вихованців! Ви – наше МАЙБУТНЄ!!!