13-04-2021

Гуртківці Закарпатського центру туризму долучились до Всесвітньої акції Greening Planet – висадження 1 000 000 дерев у 100 країнах світу за одну добу

10 квітня 2021 року відбулася Всесвітня акція Greening Planet – висадження 1 000 000 дерев у 100 країнах світу за одну добу. Мета акції – зберегти та примножити рослинний світ, сприяти очищенню повітря нашої планети, екологічне виховання учнівської молоді засобами безпосередньої участі у природоохоронних акціях.

До участі у Всесвітній акції, що відбулася також в нашому Ужгороді,  долучилися і вихованці гуртків ЗЦТКЕСУМ «Історичне краєзнавство» та «Етнографічне краєзнавство» (керівники Мазур В.Б., Малик Ю.А. та Хаща Л.М.). Діти зі своїми наставниками висаджували дерева у декількох локаціях –  на площі Б.Хмельницького, в Боздоському парку, біля своїх домівок.

Дитина, котра змалечку усвідомить, наскільки цінним є її особистий внесок в озеленення рідного міста, коли з маленького кущика чи деревцяти, яке вона посадила, виросте квітуча рослинність, дбайливіше ставитиметься до природи і всього, що оточує людей на нашій планеті. Своєю участю в акції гуртківці Закарпатського центру туризму засвідчили прагнення робити добрі справи, адже добра згадка про посаджене власноруч дерево залишиться на все життя. А молоді саджанці тішитимуть мешканців нашого рідного Ужгорода квітучим цвітом навесні, тінистою прохолодою влітку, багряним різнобарв’ям золотої осені.

Тож бережімо зелені легені нашої планети і примножуймо їхнє число висаджуванням якомога більшої кількості дерев.