02-07-2019

Гуртківці центру здійснили спортивний пішохідний похід 2 ступеня складності

Згідно з планом роботи Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді на 2018-2019 навчальний рік, з метою закріплення вмінь та навичок, одержаних під час занять в гуртках,  22-27 червня 2019 року гуртківці гуртка спортивне орієнтування та основи військової топографії здійснили спортивний пішохідний похід 2 ступеня складності в кількості 10 осіб.

Похід у Карпати – казкові краєвиди, ночівлі під зоряним небом. Українські  Карпати все більше приваблюють шанувальників пішохідного туризму, причому будь-якого рівня підготовки – від професійних хайкерів, що мріють підкорити якомога більше складних вершин, до початківців, які хочуть просто пройтись не надто складним маршрутом і спокійно помилуватися природою довкола.  Карпатам є що запропонувати кожному. Оскільки літо ідеально підходить для походів у гори.

Маршрут подорожі проходив по Закарпатській області та  Чорногірським  хребтом. За чотири ходових дні група подолала 55 км. Початковий пункт маршруту – с. Луги Рахівського району, підйом на хребет г. Туркул,  оз. Несамовите, г. Пожижевська,                       г. Говерла, г. Петрос, кінцевий пункт маршруту с. Кваси.

Під час подорожі туристська група відвідала такі цікаві краєзнавчі та природні об’єкти, як Карпатський біосферний заповідник, оз. Несамовите - найвище озеро в Україні, г. Говерла – найвища вершина Український Карпат 2061м.

Дізнавшись багато цікавого і нового, сповнені позитивними емоціями й радістю та трішки змучені повернулися додому.