11-10-2022

Гуртківці під час благодійного майстер-класу випікали солодкі тістечка, які передали нашим воїнам. Бо тільки разом – до Перемоги!

Війна докорінно змінила наше життя до і після, але вона об’єднала нас, як ніколи. Українці з першого дня кривавого лихоліття згуртувалися, аби разом  робити добрі справи задля наближення такої необхідної усім нам Перемоги.  Бути зараз максимально зібраним та допомагати нашій країні й нашим воїнам задля самого існування нашої держави, мирного неба над нами, щасливого майбуття – обов’язок кожного, хто має Україну у своєму серці. Адже тільки завдячуючи нашим героям ми маємо можливість жити в цю непросту годину.

Роблять свій посильний внесок, допомагаючи Українській армії, її захисникам, і у Закарпатському центрі туризму. Зокрема, гуртківці, котрі здобувають позашкільну освіту при Малораковецькому ЗЗСО I-III ст., разом зі своїми керівниками Тетяною Старостою і Ларисою Попович долучилися до благодійної акції на підтримку наших воїнів, яка проходила майже два тижні. Спочатку був збір коштів на потреби ЗСУ. А 7 жовтня вихованці взяли участь у  майстер-класі з приготування солодкої випічки, яку опісля передали нашим доблесним оборонцям, бо тільки разом – до Перемоги!

Робімо вчинки добра. Вони завжди залишають свій слід у юних серцях українців!

Перегляд матеріалів в Facebook