24-06-2022

Екскурсія «Ботанічні дива Ужгорода»

Вихованці гуртків «Пішохідний туризм» та «Етнографічне краєзнавство» разом зі своїм керівником Малик Ю.А. здійснили екскурсію в Ботанічний сад УжНУ та прогулялися з аудіогідом туристичним маршрутом «Ботанічні дива Ужгорода».

Гуртківці провели надзвичайно цікавий день, пізнаючи ботанічні родзинки свого міста. Спочатку вихованці центру туризму відвідали ботанічний сад, де співробітниця цієї установи Надія Іванівна розповіла про цікаві екзотичні рослини з різних континентів та про їх особливості. Відвідали юні екскурсанти й оранжерею, де представлено рослини з тропічних регіонів світу. Також гуртківці мали змогу побачити легендарну квітку Карпат, шовкову косицю – едельвейс. З цією квіткою пов‘язано безліч народних переказів та легенд, а побачити її у природі, на жаль, – велика рідкість.

Після екскурсії ботанічним садом діти відправилися на прогулянку унікальним туристичним маршрутом, що присвячений ботанічним екзотам міста. Цей маршрут розроблений у рамках проєкту «Пізнай Ужгород», його автор – відомий місцевий екскурсовод Юрій Яновський.

Вихованці слідували маршрутом за допомогою листівки-карти, на якій позначені найцікавіші рослини міста. Віднайшовши необхідне дерево, гуртківці вмикали аудіогід і слухали розповідь екскурсовода.

Під час екскурсії діти також дізналися цікаві факти про улюблену алею лип у місті, про різні види магнолій, про унікальне дерево ґінко, про отруйні властивості тису ягідного та багато іншого.

Така екскурсія нашим вихованцям дуже сподобалася!

 Перегляд матеріалів в Facebook