17-11-2021

До Дня української писемності та мови вихованці ЗЦТКЕСУМ писали диктанти на перевірку власних знань, брали участь у дидактичних іграх та вчилися вмінню навчатися самостійно

В листопаді в Україні відзначають День української писемності та мови. Цього дня також вшановуємо пам'ять Нестора-Літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.      

Долучилися до свята і вихованці гуртка «Пішохідний туризм» Закарпатського центру туризму (керівник Юліанна Малик). Гуртківці писали диктант на перевірку власних знань з української мови, вчилися з пошаною ставитися до українського слова, цінувати і поважати свою наймилозвучнішу і найгарнішу мову в світі.

А вихованці Закарпатського центру туризму під керівництвом керівника гуртків Лариси Хащі вдосконалювали рідну мову – граючись! Такі дидактичні ігри, як «Переставлені склади», «Асоціація», «Допоможе алфавіт» та інші сприяють засвоєнню знань, умінь та навичок. Застосування гри на уроках є одним із найефективніших методів навчання, тому що ігрові підходи полегшують засвоєння досить складної інформації для дитини, активізують її уважність, а також навчають «вмінню навчатися» самостійно.

Тож щоб добре володіти рідною українською мовою, потрібно докладати зусиль, вивчаючи її, шануючи і оберігаючи. Бо поки є мова – є народ!