29-07-2022

До Дня Української державності вихованці гуртків ЗЦТКЕСУМ відвідали тематичну виставку в Ужгородському замку «Страшні реалії війни», де мали змогу побачити зразки різної зброї і поспілкуватися з нашими доблесними захисниками

Цьогоріч свято Української державності, що відзначається 28 липня,  волелюбний народ України виборює в умовах жорстокої війни з кривавим російським агресором. День Української державності покликаний утверджувати зв’язок українців, які живуть нині, з нашими пращурами, котрі впродовж багатьох поколінь будували державність Українського народу. Це свято має виховати в кожного громадянина України розуміння того, що державотворчий процес надзвичайно складний і лише подолавши всі труднощі ми здобудемо свою перемогу.

На виставці «Страшні реалії війни», що відбулася в Ужгородському замку, гуртківці Закарпатського центру туризму разом зі своїм керівником Юліанною Малик мали змогу побачити проникливі фотороботи з передової авторства Сергія Ваганова. Також вихованцям нашого позашкільного закладу показали нові підземелля замку, де найближчим часом облаштують експозиції музею. Пройшовши через підземний лабіринт, юні краєзнавці потрапили на бастіон замку, де просто неба змогли оглянути виставку ракетної та іншої зброї, що є доповненням до діючої експозиції «Коли гримлять гармати, музи мовчать». Зброю до огляду відвідувачам надали військові, захисники нашої рідної України, з якими гуртківці мали унікальну змогу поспілкуватися особисто та висловити свою щиру вдячність за захист, мирне небо і звільнення від ворога.

Перегляд матеріалів в Facebook