27-04-2022

Для вимушених переселенців методист Закарпатського центру туризму провів захоплюючу екскурсію весняно-сакуровим Ужгородом

Два паралельні світи, дві планети – Україна у темряві й ранах кровопролитної війни і квітуча сонячна Україна з синім небом і теплим сонячним промінням. Вони переплітаються долями людей, котрі стали заручниками кривавої історії божевільного російського диктатора.

Ужгород весняної пори перетворюється у буйноцвіття пахощів, квітів, барв. Особливої краси, звичайно ж, надають нашому місту славнозвісні сакури. Ними милуються і фотографують усі. Особливо вимушені гості Ужгорода – переселенці з регіонів України, де триває війна.

А ще у ці весняні дні особливо приємно прогулятися Ужгородом і дізнатись його історію. Саме з такою метою організував відкриту екскурсію для переселенців методист Закарпатського центру туризму Віктор Мазур. Маршрут проліг набережними обласного центру, його старовиною історичною частиною, із зупинками біля пам’ятників Августину Волошину –президенту Карпатської України,  Т.-Г.Масарику – першому президенту Чехословаччини, походу до Ужгородського замку тощо. Ужгород має давню і багату історією. І педагоги Закарпатського центру туризму залюбки діляться нею з усіма, хто в такий непростий час волею долі опинився у нашому прекрасному місті.

Перегляд матеріалів в Facebook