23-09-2020

День відкритих дверей відбувся у мальовничій Колочаві

22 вересня 2020 року в мальовничому куточку околиць с. Колочава на Міжгірщині відбувся другий етап знайомства гуртківців з діяльністю Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді. Перший пройшов в м.Ужгород 19 вересня для ужгородських школярів і дітей з Ужгородського району. День відкритих дверей Закарпатського центру туризму зібрав вихованців керівників гуртків Івана Барни, Іванни Беци, Володимира Марковича та школярів Колочави – загалом понад 130 учасників.

З вітальним словом до дітей звернулась заступник директора з навчально-виховної роботи центру туризму Оксана Пецкович. Оксана Володимирівна побажала діткам успіхів у навчанні в гуртках, сили духу, наснаги та перемог в майбутніх конкурсах і змаганнях, цікавих подорожей, а також бажання пізнавати рідний край.

Юні колочавці взяли участь в інтерактивній грі „Туристична доріжка”, яку провели для них методисти ЗЦТКЕСУМ Ростислав Глеба, Олена Осипенко, завідувач організаційно-масового відділу Андрій Більце та завідувач методичного відділу Олена Осипенко. Гуртківці вправлялись у подоланні різноманітних перешкод („ліани”, спуск-підйом-траверс крутого схилу, переправа паралельними мотузками, горизонтальний маятник, метання козацького спису в ціль), вчились встановлювати намет, визначати  на дотик продукти тощо. А ще співали українських пісень та гімн села Колочава! 

Кожен учасник цього чудового свята ознайомився з туристськими азами виживання в природі, краєзнавчими цікавинками та поринув у атмосферу національно-патріотичного виховання. А на згадку усі дітки отримали пам’ятні сувеніри від Закарпатського центру туризму.