22-01-2020

Педагогічні працівники Закарпатського центру туризму долучились до відзначення в Ужгороді знаменної для України дати – Дня Соборності України

День Соборності України – свято, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбувся на Софійські площі в Києві в 1919 році.

22 січня 2020 року педагогічні працівники Закарпатського центру туризму долучились до відзначення в Ужгороді знаменної для України дати –  взяли активну участь в ланцюгу єднання, який утворили учасники святкової ходи на площі Народній в обласному центрі Закарпаття. До Дня Соборності було розгорнуто 100-метровий синьо-жовтий стяг. Всі, хто вболіває за рідну Україну, шанує її історію, мали можливість пройти урочистою ходою з державним прапором від Закарпатської облдержадміністрації, набережною Незалежності до пам’ятника Президенту Карпатської України Августину Волошину та сполучити синьо-жовтим символом єдності два береги річки Уж.

Єдність наших дій та соборність душ забезпечить стабільність, порядок, економічну й духовну заможність нашої держави. Зі святом! З Днем Соборності України!