25-11-2019

День Гідності та Свободи у Закарпатському центрі туризму відзначили відкритим чемпіонатом зі спортивного орієнтування

23-24 листопада 2019 року на території урочища Дубки, що в Ужгородському районі, відбувся відкритий чемпіонат ЗЦТКЕСУМ зі спортивного орієнтування, присвячений Дню Гідності та Свободи. Мета змагань – розвиток і популяризація спортивного орієнтування на Закарпатті, широке залучення дітей та молоді до занять фізичною культурою та спортом, підвищення рівня спортивної майстерності гуртківців.

У відкритому чемпіонаті ЗЦТКЕСУМ взяли участь близько 150 активних прихильників спорту з міст Ужгород, Іршава, Мукачево та Ужгородського й Іршавського районів Закарпатської області. Не обійшлось і без ветеранів спортивного орієнтування, які, незважаючи на деколи дуже поважний вік, показують приклад молоді і викликають загальне захоплення своїм бадьорим настроєм та відмінною фізичною спортивною формою.

Усіх учасників відкритого чемпіонату очікували цікаві дистанції, на яких вони продемонстрували свої здібності, вміння, навички, наполегливість та спритність. Дистанція по класу була середня, отже, час спортсменів не перевищував 40 хвилин. Холодна осіння погода просто-таки підштовхувала учасників бігти швидше, аби чимскоріш дістатися фінішу. Усі – і юні спортсмени, і досвідчені ветерани подолали визначену дистанцію. Хтось набрався неоціненного досвіду, а найсильніші та найкмітливіші вкотре довели свою спортивну майстерність, здобувши перемогу. Переможці та призери у своїх вікових групах були нагородженні грамотами та медалями Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді. З чим їх щиро вітаємо!

Завідувач відділу Андрій Більце