19-05-2020

День Європи в Україні

З 2003 року щорічно у третю суботу травня в Україні відзначають День Європи, присвячений створенню великої спільноти європейських держав – Європейського Союзу. Україна з перших днів проголошення незалежності тісно співпрацює з європейськими країнами у всіх сферах діяльності. У Конституції України закріплено положення про курс на європейську інтеграцію. Наша країна знаходиться в центрі Європи, тому обрала шлях на тісну співпрацю та інтеграцію з Європейським Союзом, основними  цивілізаційними принципами існування і діяльності якого є пріоритет права та законності, дотримання прав людини, високий економічний рівень розвитку та стандарти життя для всіх громадян.

На європейських цінностях ґрунтується виховний процес серед гуртківців Закарпатського центру туризму. З метою поширення серед вихованців  принципів гуманності, співпраці та дружби між європейськими народами педагогічним колективом ЗЦТКЕСУМ до Дня Європи були проведені наступні онлайн-заходи: перегляд документальних фільмів про створення європейської спільноти, ознайомлення із різними сферами життя європейців, заняття, лекції, присвячені діяльності Європейського Союзу та темі європейської інтеграції України.

Ці заняття сприяють вихованню у гуртківців таких якостей, як гуманність, чесність, порядність, сприяють ознайомленню із надбаннями європейської культури.