19-11-2021

"Безпечний рух –твій вірний друг" У гуртках ЗЦТКЕСУМ провели години спілкування про запобігання транспортних пригод та привернули увагу вихованців до правил поведінки на дорогах

"Безпечний рух – твій вірний друг" – під таким гаслом в Закарпатському центрі туризму було проведено ряд практичних занять щодо важливості знань правил дорожнього руху, котрі рятують життя кожному його учаснику. Зокрема, керівник гуртків Аделіна Касинець ознайомила  вихованців гуртка "Козачата" з обов’язками пішохода, як правильно поводити себе на дорозі, на що слід звертати увагу, перетинаючи швидкісні ділянки шляхів тощо. Аделіна Володимирівна наголосила на тому, що здоровя і життя кожного – найважливіша цінність.

Тож вміти правильно переходити через дорогу та переводити своїх молодших братів і сестер, розрізняти типи дорожніх знаків, щоб завчасно скористатися інформацією для своїх подальших дій, – життєва необхідність.

А вихованці гуртка ,,Юні туристи-краєзнавці" під керівництвом Лариси Попович взяли участь у інформаційних годинах ,,Твій друг – дорожній рух", вікторині ,,Безпека руху – це життя", конкурсі малюнків на асфальті ,,Стій! Зупинись!", ,,Дорожні правила шануй". Дітки вчились запобігати травматизму на дорогах, приймати правильне рішення у складних ситуаціях та надавати першу допомогу постраждалим. 

Керівник гуртків Тетяна Староста організувала для своїх вихованців з гуртків «Юні туристи-краєзнавці» та «Пішохідний туризм»  конкурс малюнків на асфальті «Стій! Зупинись! Навколо роздивись!». Гуртківці отримали корисну інформацію про правила дорожнього руху, як безпечно переходити дорогу, на що потрібно звертати увагу в першу чергу як учасник дорожнього руху.