18-01-2022

Активний відпочинок на засніжених схилах Карпатських гір влаштували для своїх вихованців педагоги ЗЦТКЕСУМ

Коли в Карпатах господарює Її Величність Зима, то настає благодатна пора тиші, спокою та білосніжної краси. Холодні чари широких білих крил, якими накрила весь світ чарівна зима, робить його казковим і неповторним. Взимку ти живеш ніби у казці. А ще зима дарує нам святковий настрій, коли всі перебувають в очікуванні дива.

Зима – не час сидіти вдома. Коли ніжне мереживо покриє все навколо, а мороз намалює чудові картини на вікні, неможливо бути байдужим до такого  творчого пейзажу. Для багатьох це чудова можливість активно відпочити, займаючись різними видами спорту. Подорожі завжди додають життю нових барв. А зимовий активний відпочинок – це яскраві емоції та враження. 

15 січня 2022 року вихованці гуртків «Екологічне краєзнавство» та  «Опришки» під керівництвом Мар'яни Маркович й Іванни Беци здійснили одноденну подорож  до підніжжя г.Кам'янка, що на Міжгірщині, де мали змогу покататися на лижах, тюбах та сноубордах. Керівники гуртків розповіли своїм вихованцям, як поводитись взимку так, щоб не створювати небезпеки для себе та оточуючих. Варто зазначити, що таке дозвілля не лише згуртовує гуртківців. Молодь здобуває нові знання, вміння та навчається проводити час з користю. Після активного відпочинку  вихованці мали змогу зігрітися біля багаття запашним карпатським чаєм та посмакувати  картоплею з бринзою й шкварками. Живе спілкування у колі товаришів не замінить жодна онлайн-зустріч. І це чудово.

Вихованці гуртка «Верховинці» (керівник Барна І.В.) під час подорожі 16 січня 2022 року на засніжений Синевирський перевал також поринули у зимову казку Карпат. Чисте повітря, холодний вітерець, ласкаві промені сонця – і ти ніби відчуваєш подих гір та не можеш намилуватися чудовими зимовими краєвидами нашого рідного краю. Гуртківці також каталися на тюбах, грали в сніжки та ліпити сніговика. Безумовно такий активний відпочинок зміцнює здоров'я, піднімає настрій. Діти отримали масу позитивних емоцій, заряд енергії і весело провели час.

Одноденну подорож до урочища Острий, що на Хустщині, здійснили 15 січня 2022 року й вихованці гуртка "Юні туристи-краєзнавці" Закарпатського центру туризму, котрі здобувають позашкільну освіту при Малораковецькому ЗЗСО під керівництвом Лариси Попович.  Лариса Василівна вчить своїх вихованців бути активними й допитливими, а ще енергійними і здоровими.  Гарна сонячна погода,  білий сніг і довгі спуски на санях зробили свою справу. Гуртківці проведеним дозвіллям залишились неймовірно задоволені, адже такі подорожі зміцнюють фізично і духовно, додаючи бажання випробовувати у житті усе нове, цікаве і незвідане.