15-02-2021

19 команд з усього Закарпаття взяли участь у змаганнях з пішохідного туризму в залі, присвячених Дню Героїв Небесної Сотні та Революції Гідності

13 лютого 2021 року на базі скеледрому в Палаці дітей і юнацтва, було проведено змагання з пішохідного туризму в залах. Спортивну подію було присвячено Дню Героїв Небесної Сотні та Революції Гідності. Трагічні події нашого недалекого минулого, коли в ім’я вільної України загинули сотні громадян нашої держави, мають закарбуватися в пам’яті всіх українців і нагадувати про мужність та незламність українського народу!

Незважаючи на міцні зимові морози, 19 команд, а це 74 спортсмени, вийшли на старт змагань. Юні спортсмени змагалися на дистанції «особисто-командна смуга перешкод» І класу.

Боротьба на дистанції видалась на славу! Переможців від призерів відділяли лише секунди та частки секунд. Це свідчить про неабияку конкуренцію серед спортсменів!

Переможці визначалися в трьох вікових групах серед хлопців та дівчат окремо. Найсильнішими стали вихованці гуртка «Спелеологія», тренер Олеся Монич, та представники Керецьківської ОТГ, тренер Мирослав Бучмей.

Переможці змагань з пішохідного туризму в залах:

Микола Гаврилов

Юлія Борисова

Валерій Левшаков

Лідія Сухарник

Максим Гебеш

Катерина Вовканич.

Щиро вітаємо призерів та переможців, бажаємо вдосконалювати свою спортивну майстерність і будемо раді зустрітися знову на наступних змаганнях з пішохідного туризму!